خانه / آرایشگاه زنانه / آرایش ملایم صورت گرد

آرایش ملایم صورت گرد

آرایش ملایم صورت گرد 

سالن زیبایی – آرایش ملایم صورت گردین تکنیک ها میتوانید صورت گرد را کشیده تر نشان دهید و با استفاده از گریم صورت را لاغر تر کنید. با بیشتر کردن انحنای ابرو میتوانید از گردی صورت بکاهید و صورت را کشیده تر نشان دهید. سایه و خط چشم تیره برای صورت های گرد مناسب تر است. برای لاغر نشان دادن صورت گرد بهتر است که خط استخوان زیر گونه را با استفاده از کانتورینگ فرو رفته کنید تا گونه برجسته تر و زاویه دارتردیده بشود.

هر فردی فرم صورت مخصوص به خود را دارد و میکاپ صورت برای صورت ها با فرم مختلف با یکدیگر متفاوت هستند, در ادامهراه و روش مدل آرایش صورت گرد را به شما عزیزان آموزش می دهیم همچنین می توانید در پایان این مطلب مدل هایی از میکاپ صورت گرد را مشاهده کنید.اغلب خانم هایی که دارای صورت گرد هستند تمایل دارند با کمک تکنیک های آرایشی صورت خود را کشیده ترو به اصطلاح حالت بیضی نشان بدهند. مدل آرایش صورت گرد باید به صورتی انتخاب شود که تا حدودی گردی صورت شما را بپوشاند و صورتتان را کشیده و لاغر تر نشان دهدتا رضایت شما بدست بیاید.آرایش کردن صورت ها با فرم های مختلف با یکدیگر متفاوت است به عنوان مثال مدل آرایش برای صورت کشیده با مدل آرایش برای صورت گرد متفاوت است و هر خانمی ابتدا باید فرم صورت خود را بشناسد سپس از بین مدل آرایش هایی که با فرم صورتش مطابقت دارد مدل میکاپ مناسبی را انتخاب کند.

آرایش ملایم صورت گرد

مدل آرایش صورت گرد-مدل آرایش صورت گرد به همراه تکنیک هایی برای میکاپ کردن صورت گرد:آرایش صورت علاوه بر اینکه باعث زیبایی و جذابیت بیشتر چهره شما می شود باید بتواند عیب های موجود در صورتتان را به خوبی بپوشاند, در ادامه این مطلب ترفندهایی برای آرایش صورت گرد به همراه انواع مدل آرایش صورت گرد را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.  توجه داشته باشید که مدل آرایش ابرو و مدل برداشتن ابرو می تواند گردی صورت را تا حدودی کاهش دهد. خانم ها با صورت گرد بهتر است ابرو های خود را به صورت زاویه دار و یا به صورت منحنی رو بالا بردارند تا صورت آن ها کشیده تر به نظر برسد. مدل ابرو مناسب برای صورت گرد بعد از مرتب کردن ابرو ها نوبت به آماده سازی پوست برای میکاپ می رسد که بهتر است ابتدا از ضد آفتاب با کیفیت خوب استفاده کنید سپس بعد از جذب ضد آفتاب کرم مناسبی را روی پوست خود بزنید برای صورت های گرد بهتر است از کرم پودر ها با رنگ هلویی استفاده کنید زیرا رنگ های هلویی به دلیل وجود بیس صورتی گردی صورت را کمتر نشان می دهند. توجه داشته باشید که برای صورت های گرد نباید از کرم پودر ها با رنگ های خیلی روشن استفاده کنیدبیشتر از رنگهای ملایم با تن هلویی استفاده کنید.

آرایش صورت گرد

در این مرحله از میکاپ صورت گرد نوبت به کشیدن خط چشم می رسد, توجه داشته باشید خانم ها با صورت گرد و چشم های نه چندان درشت بهتر است از خط چشم های شکسته و رو به بالا استفاده کنند. همچنین خانم ها با صورت گرد و چشمان خیلی درشت بهتر استخط چشم نکشند و فقط از ریمل برای مژه های پلک بالا و پایین استفاده کنند.چون خط چشم چشمان را درشت تر نشان میدهد اگر چشمانتان درشت بود و خیلی دلتان میخاست خط چشم داشته باشید فقط در بالای چشم خط نازکی بکشید که همرا با میکاپ هلویی صورتتان گردتر به نظر نرسد.مدل آرایش چشم برای صورت گرد-خانم هایی که صورتی گرد دارند بهتر است رنگ سایه چشم هایشان را از بین رنگ های تیره نظیر دودی و خاکستری انتخاب کنند همچنین بهتر است مدل سایه چشم این افراد به صورت فرم هشتی تیز باشد. اگر شما تمایل دارید از رنگ های روشن برای زدن سایه چشم خود استفاده کنید بهتر است در زیر ساخت سایه چشم ها از رنگ های تیره و دودی استفاده کنید سپس روی این سایه ها را با کمک سایه های روشن و براق بپوشانید. به طور کلی آرایش چشم تیره تر باشد بهتر است .بعد از آرایش کردن چشم ها نوبت به زدن رژگونه می رسد برای اینکه رژگونه را به نحوه صحیحی روی گونه های خود بزنید بهتر است ابتدا گونه هایتان را تو ببرید سپس با کمک برسی نرم و پهن رژگونه را از روی برآمدگی گونه ها به سمت بالا و تا نزدیکی چشم ها به صورت دورانی بزنید.در مرحله آخر آرایش صورت گرد نوبت به زدن رژلب می رسد که بهتر است رنگ رژلب را از بین رنگ های شاد و گرم و پر رنگ انتخاب کنید. بهتر است هر خانمی مهارت لازم را در آرایش کردن صورت خود بدست آورد توجه داشته باشید که اگر با کمک آرایش صورت بتواند عیب های موجود در صورت خود را بپوشانید چهره ای زیبا و جذاب تر از همیشه خواهید داشت.

آرایش صورت گرد

 

آدرس: تهران ، منطقه ۱۶ . نازی آباد – خ رجایی –سالن زیبایی ژالان
تلفن : ۵۵۰۸۹۷۸۲- ۵۵۰۸۹۷۵۱

همچنین ببینید

آرایشگاه زنانه غرب تهران

آرایشگاه زنانه غرب تهران آرایشگاه زنانه غرب تهران : سالن زیبایی لیلی یکی از بهترین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *