خانه / سالن زیبایی / آرایش صورت لاغر

آرایش صورت لاغر

آرایش صورت لاغر

آرایش صورت لاغر:  در این مقاله ما شما رابا تکنیکهای  آرایش صورت لاغر آشنا میکنیم .فرم صورت در انتخاب سبک آرایش بسیار مهم است و لازم است برای داشتن یک آرایش مناسب فرم صورت در نظر گرفته شود به طور مثال  این مقاله آرایش و زیبایی آرایش مناسب برای صورت های لاغر و کشیده را مورد بررسی قرار داده است. در ادامه ی این مطلب تکنیک های کاربردی برای پرتر نشان دادن صورت در آرایش صورت های لاغربه شما عزیزان گفته میشود.
تکنیک های آرایش صورت های لاغر -شما به راحتی می توانید با استفاده از تکنیک های آرایشی صورت لاغرتان را پر و زیباتر کنید. نوع آرایش می‌تواند تاثیر زیادی در چاق یا لاغر نشان دادن صورت داشته باشد. اگر به توصیه‌های آرایشی‌ای که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم، توجه داشته باشید، می‌توانید با یک آرایش سبک و ساده،‌ کاری کنید که صورتتان پرتر به نظر بیاید

آرایش صورت لاغر

آرایش صورت های لاغر-تکنیک های آرایش صورت های لاغر

 • ۱ – اگر صورت لاغری دارید، رژگونه ‌‌های غلیظ و تیره راروی صورتتان نزنید.
 • ۲ –ازکرم‌های برنز و خیلی تیره‌ استفاده نکنید.چون صورتتان را لاغر تر نشان میدهد.
 • ۳ – سعی کنید کرم همرنگ پوست یا حتی یک درجه روشن‌تر از پوستتان بزنید و رژگونه کمرنگی که فقط قدری به گونه‌هایتان حجم بدهد، انتخاب کنید.
 • ۴ – استفاده از سایه‌های چشم روشن‌تر و براق‌تر هم می‌تواند کمک زیادی به پرتر نشان دادن صورت بکند.
 • ۵ – رژگونه‌های براق برای پرتر نشان دادن گونه‌ها و صورت، انتخاب‌های بهتری هستند.
 • ۶ – کمی حجیم کردن لب‌ها با کمک خط لب و برق لب هم می‌تواند صورتتان را تا اندازه‌ای درشت‌تر نشان بدهد.
 • ۷ – ابروهایتان را نازک نکنید تا صورتتان بیش از اندازه کشیده و لاغر به نظر نرسد.
 • ۸ – ابروهای پهن و کمی کوتاه، صورت را چاق‌تر نشان می‌دهد.
 • ۹ – اگر دوست داشته باشید، می‌توانید همزمان از خط‌ چشم و ریمل برای آرایش چشم‌ها استفاده کنید تا چشم‌هایتان قدری درشت‌تر و در نهایت صورتتان پرتر به نظر بیاید.مییتونید داخل چشمانتان یک مداد سفید بکشید.
 • ۱۰ – تیره کردن داخل چشم با مداد یا سرمه، چشم‌ها را ریز و ترکیب صورت را لاغر نشان می‌دهد. آرایش صورت های لاغرخودداری از تیره کردن داخل چشم در آرایش صورت های لاغر
 • ۱۱ – استفاده از کرم‌پودر، پنکیک یا رژگونه‌های تیره، سن شما را بیشتر و صورتتان را لاغرتر از چیزی که است، نشان می‌دهد و شفافیت چهره‌تان را هم از بین  می‌برد.
 • ۱۲ – سیاه شدن دور چشم‌ها و روی گونه‌ها، یکی از مشکلاتی است که معمولا با بالا رفتن سن به سراغ افراد می‌آید و چهره آنها را لاغرتر نشان می‌دهد. شما می‌توانید برای رفع این مشکل، پس از اتمام آرایش‌، کمی کرم‌پودر براق و روشن را با انگشت سبابه، به آرامی دور چشم‌ها، زیر استخوان ابرو و روی گونه‌هایتان بزنید.
 • ۱۳ – معمولا آرایش به خوبی روی پوست‌های خشک نمی‌نشیند و با نمایان شدن چروک‌ها، صورت هم لاغرتر نشان داده می‌شود پس اگر پوستتان خشک است، باید پیش از آرایش حتما از مرطوب‌کننده‌های با پایه چربی کمک بگیرید.اگر پوستتان چرب است پرایمر هم میتونید بزنید.
 • ۱۴ – خط لبی کمی تیره‌تر از رژ‌لبتان بکشید. به این ترتیب، لب‌های شما کمی حجیم‌تر و صورتتان هم کمی پرتر نشان داده خواهد شد.
 • ۱۵ – خط چشم نازک و کوتاه بکشید تا چشمانتان گردتر و صورتتان هم پرتر نشان داده شود. خط چشم‌های بلند و کشیده، صورت را کشیده‌تر و لاغرتر نشان می‌دهند.
  بیشتر بدانید : رژگونه زدن برای صورت کشیده و لاغر-اینگونه صورت‌ ها را باید با آرایش مناسب کوتاه‌ تر و پهن‌ تر نشان داده شوند. بنابراین از قسمت لاله گوش به سمت استخوان گونه و به صورت افقی رژ گونه را استفاده کنید. همچنین با زدن کمی رژگونه تیره و مات در ناحیه چانه می‌توانید صورت خود را کوتاه‌تر نشان دهید، البته فراموش نکنید که از همان رژ گونه برای روی گونه خود استفاده نمایید و فقط رنگ آن را کمی ملایم‌ تر گردد.رژگونه: بر روی استخوان گونه جا هایی که باید تیره گردند .اطراف فک شقیقه‌ ها جا هایی که باید روشن‌ تر گردند.چانه شقیقه‌ ها بالای استخوان‌ های گونه اگر موها بلند تر و روی شقیقه‌ ها و اطراف .صورت و فک قرار داشته باشد بهتر خواهد بود

آرایش صورت لاغر

آدرس سالن زیبایی هرمینه

کرج ، گوهردشت خیابان دوم شرقی ساختمان تندیس پلاک ٧

طبقه ٢ واحد ۴

شماره تماس: ۳۴۴۸۷۷۴۶
۳۴۴۴۶۹۳۶
۳۴۴۵۳۰۶۸

همچنین ببینید

آرایشگاه زنانه غرب تهران

آرایشگاه زنانه غرب تهران آرایشگاه زنانه غرب تهران : سالن زیبایی لیلی یکی از بهترین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *