سالن زیبایی حوا مشهد

سالن زیبایی حوا مشهد

معرفی خدمات مجموعه زیبایی حوا  مشهد در سه پکیج :

  • پکیج طلایی :آرایش با گریم و حجم سازی سینمایی، شنیون مو همراه با موی اضافه، ارائه تاج و تور، اصلاح کامل صورت، پاکسازی پوست در دو جلسه، رنگ موی دلخواه، گریم بدن، کاشت ناخن دائم، لنز، اپیلاسیون تمام بدن، پذیرایی کامل در روز مراسم تخفیف این پکیج: ( اپیلاسیون، لنز، کاشن ناخن یا یک همراهی رایگان )
  • پکیج نقره ای : آرایش با گریم و حجم سازی سینمایی، شنیون مو همراه با موی اضافه، ارائه تاج و تور، اصلاح کامل صورت، پاکسازی پوست در دو جلسه، رنگ موی دلخواه، پذیرایی کامل در روز مراسم تخفیف این پکیج: دو نفر همراهی با ۱۵ درصد تخفیف
  • پکیج برنز : شاید شما نیز بارها با وازه های گریم، میکاپ و آرایش در تبلیغات مختلف آرایشگاه ها رو به رو شده اید و از خود پرسیده اید که چه تفاوتی میان این لغات وجود دارد. قطعا شما با واژه آرایش و میکاپ آشنا هستید اما وازه گریم در وهله اول شما را به یاد شخصیت های سینیمایی و پشت صحنه فیلم ها می اندازد. البته زمانی که آرایشگران از وازه گریم استفاده می کنند منظورشان گریم سینمایی نیست و به نوعی آرایش هنری است که در آن سعی می شود بدون ایجاد خطوط و رنگ های تند و زننده در صورت، چهره شخص اصلاح شده و زیباسازی شود. در مطلب می خواهیم شما را با تفاوت گریم و آرایش بیشتر آشنا کنیم.
    یکی از ویژگی های بارز آرایش و میکاپ این است که تابع مد روز است و هر روزه متغیر است. ممکن است مدل آرایش شما امروز بسیار زیبا به نظر بیاید اما مثلا هنگام مرور عکس های عروسی بعد از گذشت چند سال، آرایش شما بسیار عجیب یا حتی زشت یا خنده دار باشد. اگر می خواهید بعد از گذشت سالها عکس های شما همچنان زیبا و شیک و جذاب باشند، ظاهر چهره شما باید تابع اصول زیبایی شناسی باشد و نه تابع مد روز. تنها راه دستیابی به این امر، گریم حرفه ای و اصولی است.

تفاوت گریم و میکاپ یا آرایش در چیست؟در آرایش کردن، تاکید آرایشگر بیشتر بر روی اصلاح رنگ و لعاب صورت و طرح و مدل آن است. رنگ چهره و اجزای صورت را تغییر داده یا به آن رنگ می افزاید. اما در گریم آرایشگر روی اصلاح فرم صورت و ایجاد زوایا کار می کند. در آرایش بیشتر از رنگ های مختلف استفاده می شود اما در گریم، آرایشگر تنها با سایه روشن ها کار دارد و با استفاده از فون های تیره ور وشن اقدام به متعادل سازی برجستگیها، فرو رفتگی ها و زوایای صورت می کند. برای مثال در آرایش از سایه های تیره در پشت چشم، پر پشت بودن زیاد مژه ها، رنگ تیره ی گونه ها و رژ لب پر رنگ و حجم دهنده برای لب استفاده می شود. اما در گریم، ما با این طرح ها و مدل ها کاری نداریم بلکه برای مثال برای ایجاد خطای دید، با استفاده از سایه روشنف کاری میکنیم تا سطح صاف به نظر محدب یا مقعر (فرورفته) به نظر بیاید. با استفاده از این تکنیک ها می توان چهره ای جذاب ایجاد کرد، بدون آنکه نیاز باشد از آرایش غلیظ و تیره استفاده شود.

سالن زیبایی حوا مشهد

اصول اصلی در میکاپ: میکاپ همان آرایش عادی صورت است که تابع مد است و با تغییر سال و حتی فصل، تغییر می کند.

  1. استفاده از کرم و کرم پودر: از کرمی استفاده می شود که با رنگ پوست هماهنگ باشد و به خوبی پوست را پوشش داده و یک دست جلوه دهد و سپس روی کرم پایه، با پنکیک پوشش داده می شود.
  2. آرایش ابروها: در ابتدا با توجه به فاصله ابروها از چشم و حالت چهره و همچنین رنگ پوشت و مو باید رنگ مناسب به ابرو زده شود و سپس با کمک مداد ابرو و ریمل مخصوص ابرو، حالت ابرو و پر پشت ظاهر شدن آن اصلاح شود.
  3. آرایش چشم: چشم ها در آرایش بسیار مهم هستند و مزیت بزرگی که دارند این است که می توان بینهایت تغییر مختلف به آنها داد. می توانید با استفاده از انواع سایه، خط چشم و ریمل و مژه مصنوعی جلوه های مختلفی به چشم دهید. لنز را در نهایت بعد از اتمام آرایش چشم، وارد چشم خود کنید.
  4. – رژ گونه : برای برجسته تر نان دادن گونه ها استفاده می شود و اصولا باید تنها چن درجه تیره تر از کرم باشد. در آرایش های خلیجی و تیره از رژ گونه های تیره تر با رنگ های مختلف استفاده می شود.
  5. رژ لب و خط لب : نیز در نهایت برای برجسته و زیبا نشان دادن لب ها استفاده می شود. رنگ ؤز لب و رژ گونه باید با هم هماهنگ باشد.

اصول اصلی در گریم همانطور که گفته شد، گریم در واقع بازی با سایه ها برای ایجاد زوایاف حدود، برجستگی ها یا فرورفتگیها است. نحوه به کارگیری تکنیک های گریم روی چهره هر فرد متفاوت است اما برخی اصول کلی کار یکسان هستند. در گریم از دو روش اصلی برای چهرهسازی استفاده می شود: لولایت و هایلات.

در لولایت شما شما از رنگی تا سه درجه تیره تر از رنگ پوست استفاده می کنید تا قسمت هایی که نمی خواهید به چشم بیایند را پوشش دهید. اما از هایلایت برای برجسته کردن قسمت های مورد نظر استفاده می شود.در گریم در ابتدا از فون پایه برای پوشش دادن کلی پوست استفاده می شود و همچنین با کمک کانسیلر، جای جوش و زخم پوشش داده شده و کاملا محو می شود. سپس کار هایلایت و لولایت اغاز می شود.

– برای برجسته کردن گونه از سایه تیره در زیر استخوان گونه تا امتداد لب استفاده شده و از سایه روشن روی استخوان گونه استفاده می شود.
– برای باریک جلوه دادن بینی از سایه تیره در کناره های بینی و سایه روشن روی تیغه بینی استفاده می شود.
– چین و چروک های روی پلک چشم با لولایت باید پوشانده شوند و قسمت زیر ابرو و گوشه های چشم باید هایلایت شوند.
– برای زاویه سازی فک، ناحیه زیر استخوان فک باید تیره شود و قسمت بالایی استخوان فک روشن شود. روشن کردن چانه به طور کامل موجب برجسته شدن چانه می شود که این کار به چهره فرد بستگی دارد.

بعد از ایجاد تمامی هایلایت های لازم، باید تمامی سایه روشنها به خوبی پوشیده بشه و سپس پوشش دهنده روی آن زده شود. بعد از این مرحله می توان آرایش بسیار ملایمی انجام داد. به دلیل اصلاح فرم و زیباسازی صورت با گریم دیگر نیازی به انجام آرایش غلیظ روی صورت نیست و با انجام آرایش بسیار ملایم نیز چهره فرد زیبایی خاصی پیدا میکند و چهره را زیباتر جلوه میدهد.

شنیون مو همراه با موی اضافه، ارائه تاج، اصلاح کامل صورت، پاکسازی پوست در یک جلسه، رنگ مو با ۵۰ درصد تخفیف، گریم بدن، ناخن موقت و مژه موقت کلیه امور مربوط با آرایش دائم میکروپیگمنتیشن رژلب، سایه چشم، سایه ابرو و ..احیا و سالم سازی مو، ویتامینه و صافی مو با محصولات تخصصی ،شاید شما نیز بارها با وازه های گریم، میکاپ و آرایش در تبلیغات مختلف آرایشگاه ها رو به رو شده اید و از خود پرسیده اید که چه تفاوتی میان این لغات وجود دارد. قطعا شما با واژه آرایش و میکاپ آشنا هستید اما وازه گریم در وهله اول شما را به یاد شخصیت های سینیمایی و پشت صحنه فیلم ها می اندازد. البته زمانی که آرایشگران از وازه گریم استفاده می کنند منظورشان گریم سینمایی نیست و به نوعی آرایش هنری است که در آن سعی می شود بدون ایجاد خطوط و رنگ های تند و زننده در صورت، چهره شخص اصلاح شده و زیباسازی شود. در مطلب می خواهیم شما را با تفاوت گریم و آرایش بیشتر آشنا کنیم.
یکی از ویژگی های بارز آرایش و میکاپ این است که تابع مد روز است و هر روزه متغیر است. ممکن است مدل آرایش شما امروز بسیار زیبا به نظر بیاید اما مثلا هنگام مرور عکس های عروسی بعد از گذشت چند سال، آرایش شما بسیار عجیب یا حتی زشت یا خنده دار باشد. اگر می خواهید بعد از گذشت سالها عکس های شما همچنان زیبا و شیک و جذاب باشند، ظاهر چهره شما باید تابع اصول زیبایی شناسی باشد و نه تابع مد روز. تنها راه دستیابی به این امر، گریم حرفه ای و اصولی است که در آرایشگاه حوا مشهد اراعه میشود.

آدرس : مشهد- بلوار صارمی- بین صارمی ۳۹ و ۳۷ – پلاک۲۳ 

تلفن : ۰۹۳۷۳۷۶۴۹۳۶

۳۸۶۸۳۲۱۰

همچنین ببینید

آرایشگاه زنانه غرب تهران

آرایشگاه زنانه غرب تهران آرایشگاه زنانه غرب تهران : سالن زیبایی لیلی یکی از بهترین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *