خانه / آرایشگاه زنانه / آرایشگاه زنانه تهران / قیمت رنگ کردن مو در شهر تهران و شهرستان ها

قیمت رنگ کردن مو در شهر تهران و شهرستان ها

قیمت رنگ کردن مو

قیمت رنگ کردن مو : عوامل موثر بر قیمت رنگ موی ساده بانوان شرابی، آبی، سبز، کله غازی، سرخابی، قهوه ای سوخته، پر کلاغی و هزاران رنگ دیگر می توانند رنگ موی شما باشند. خیلی از خانم ها موهایشان را در داخل خانه رنگ می کنند. گاهی به تنهایی و گاهی با کمک دوستان و عزیزان نزدیک. رنگ کردن موها فرایند چندان پیچیده ای ندارد. انتخاب رنگ مناسب، شستشوی موها برای رنگ گذاری، گذاشتن رنگ به شیوه مناسب، شستن موها در زمان بندی مناسب و در نهایت مراقبت های ثانویه. اما چه عواملی می‌تواند بر هزینه رنگ مو میتواند تاثیر بزارد

قیمت رنگ کردن

شرایط کنونی موهای شما
اولین چیزی که اهمیت پیدامی‌کند شرایط فعلی است. اینکه موهای شما در حال حاضر چه رنگی دارد؟ رنگ طبیعی موهای شما است یا رنگ ست که از قبل زده شده است ؟ چه کارهای دیگری روی موهای شما انجام شده است؟ مثلا اگر قبلا با کمک مواد شیمیایی از خدمات دیگر آرایشگاه ها، مثل کراتینه و ویتامین استفاده کرده اید شرایط کار آرایشگر برای بدست آوردن رنگ مطلوب شما فرق می‌کند.
اگر قبلا از دکلره یا رنگساژ روی موهای خود استفاده کرده‌اید قیمت رنگ کردن مو متفاوت خواهد بود، علاوه بر زمان متفاوتی که رنگ کردن موهای شما خواهد برد، کیفیت و نوع مواد رنگی که آرایشگر استفاده خواهد کرد هم حتما متفاوت می‌شود.
انتخاب رنگ :مارکهای مختلفی برای قیمت رنگ مو در بازار وجود دارد . هر کدام هم ویژگی های به خصوصی ممکن است داشته باشند. نکته دیگر در هنگام انتخاب رنگ مو توجه به ویژگی‌های صورت و رنگ پوست است. معمولا هر سال رنگ های تازه و متنوعی گرایش بالایی را در بین خانمها ایجاد می‌کنند اما باید این موضوع را هم در نظر گرفت که هر رنگی به هر کسی نمی‌آید. امروزه اپلیکیشن‌هایی وجود دارند که می‌توانید با استفاده از آن ها رنگ های مختلف را روی عکس خود تست کنید و سعی کنید قبل از دست به کارشدن تا حدودی نتیجه کار را ببینید.

قیمت رنگ کردن مو

این نوع رنگ مو همان رنگ مویی است که درمغازه آرایشی به فروش میرسدو از آن به عنوان رنگ مو یاد می‌شود. این نوع رنگ بسیارماندگار میباشد و تنها با رشد مو و پیداشدن اختلاف میان ریشه مو و موی رنگ شده است که شرایط اولیه آن از دست می‌رود. روش رنگ زدن مو بسیار راحت میباشد و معمولا در خانه انجام می‌شود و اگر موهای‌تان شرایط ویژه‌ای ندارد و کار شیمیایی خاصی روی موهایتان نشده است خودتان می‌توانید در خانه از رنگ موهای موقت استفاده کنید.

رنگ موی موقت – قیمت رنگ کردن مو – این نوع رنگ مو که تنوع زیادی در بازار داردو عمر بسیار کمتری دارد و پس از هر بار شستشوی مو کمرنگ تر و کمرنگ تر می‌شود. رنگ موهای موقت بسیار مناسب افرادی است که از رنگ موی خود مطمئن نیستند یا نمی‌توانند زمان زیادی را با یک رنگ ثابت تحمل کنند. تنوع در رنگ را دوست دارند مناسب است.

رنگ موی هایلایت– یکی از رایج‌ترین شیوه‌های رنگ کردن مو در آرایشگاه های زنانه، رنگ موی هایلایت است که در آن مو طوری رنگ گذاری می‌شود که در پایان کار موجی از سایه روشن از رنگ در آن به وجود بیاید . هایلات مثل مدل های دیگری مثل مش و آمبره و سامبره و یا لولایت به زمان بیشتری برای پیاده سازی نیاز دارد.
انتخاب اکسیدان:اکسیدان نیز دیگر جزء روند رنگ گذاری مو هست و انتخاب نوع آن می تواند در قیمت نهایی تاثیرگذار باشد. انواع مواد شیمیایی که در رنگ کردن مو مورد استفاده قرارمی‌گیرند با بالا و پایین رفتن کیفیت دارای قیمت های متفاوت می‌باشد. در نظر داشته باشید که هیچگاه از موادی که از نام و کیفیت‌شان مطمئن نیستید به صرف ارزان‌تر بودن آنها استفاده نکنید. چون اینجا پای سلامت مو و پوست شما در میان است.

قیمت رنگ کردن مو :: منطقه و محله- منطقه و محله ای که می خواهید در آن موهایتان را رنگ کنید هم می تواند روی قیمت تاثیرگذار باشد. احتمالا هزینه رنگ کردن مو در سالن های آرایشی که در مناطق گران تر  و در محله های بالاشهرهستند بیشتر است و در مناطق ارزان تر مناطق پایین شهر قیمت کمتر.
در سالن آرایشگاه-ممکن است حضور شما در سالن و محل متخصص به نسبت حضور او در منزل یا محل شما هزینه بیشتری در بر داشته باشد. البته لزوما این موضوع اتفاق نمی افتد و گاهی نیز تفاوتی وجود ندارد.
شهرت-میزان شناخته شده بودن متخصص  هم در میزان دستمزد اوموثر است. معمولا هر چه آرایشگر تخصص بیشتری داشته باشدشناخته شده تر باشد احتمالا اندکی دستمزدش نیز بیشتر است.

سالن زیبایی خانه سفید

تهران، هفت تیر، به سمت چهار راه طالقانی،بلوار طالقانی جنوبی، روبه روی لاله ی ۷،

(بین ۱۲ متری و ۱۶ متری انقلاب) ساختمان تخت جمشید،طبقه ۴ واحد ۶

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۶۸۴۹۱۸

همچنین ببینید

آرایشگاه زنانه غرب تهران

آرایشگاه زنانه غرب تهران آرایشگاه زنانه غرب تهران : سالن زیبایی لیلی یکی از بهترین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *